mammaen til Martine og Julie Skrevet 12. mars 2008 #1 Skrevet 12. mars 2008 Må kjøpe ett ekstra sett i dette grisværet men vet ikke hvilken jeg skal kjøpe. Er det noen nye tester på slike ting?
Min *lille* prins*er stor* Skrevet 12. mars 2008 #2 Skrevet 12. mars 2008 Jeg skal kjøpe reflex sin. Jobber i bhg. og det er de jeg syns er best
To tette + snart ei med flette Skrevet 12. mars 2008 #3 Skrevet 12. mars 2008 Var en tråd om regntøy her for noen dager siden tror jeg, og da mener jeg at det var noen som snakket om Europris sitt regntøy. Det var visst både bra og trygt og det var på tilbud nå!! Europris sin park/vinterdress kom jo nesten like godt ut som vinneren i forrige test, så jeg ville sjekket ihvertfall.
Har ei tulle med øyne blå <3 Skrevet 12. mars 2008 #6 Skrevet 12. mars 2008 Er veldig fornøyd med troll sitt regntøy. 299 pr del,synes ikke det er dyrt.
Yummy*Mummy* Skrevet 12. mars 2008 #7 Skrevet 12. mars 2008 Barnas Hus sitt regntøy har jeg hørt er bra. Hus tec regntøy, kom ut best i test i foreldre og barn tror jeg. Er en ganske rimelig pris for settet og. Samt at man får regnvotter og sydvest i samme serie.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå