LilleBjella Skrevet 12. mars 2008 #1 Skrevet 12. mars 2008 Helt utrolig, og jeg begynte å grine, selv om jeg var stuptrøtt og klokka bare halv seks. Før helgen var jeg superdeppa og sikker på at jeg aldri kom til å bli gravid. Dette er tredje pp, etter å ha ventet et halvt år på å få igjen mensen etter p-ringslutt. Men har spottet så og si fra el til TR hver syklus, så også denne syklusen. Så for meg progesteronmangel og endometriose osv, og fryktet det verste. Men på søndag avtok spottingen i stedet for å gå over til skikkelig blødning. Så siden jeg var over IKM turte jeg å teste i morges, og innstillte meg på at den selvfølgelig var negativ. Men det dukket faktisk opp en strek på billigtesten, nesten like klar som den andre streken jeg ikke husker hva kalles:) Litt mer ujevn og blassere, men ikke tvil. Er 4+4 og termin 17. oktober, rundt min egen bursdag. Viiiiiiiiiin, gleder meg villt til å fortelle mannen min når vi kommer hjem fra jobb, kommer ikke til å klare å konse i dag. Men et lit spm. Må for egen del teste med en cb digital. Er det greit at det ikke er morgenurin, hvis jeg samler opp et par timer nå? Krysser fingrer og tær hardt for at dette faktisk er sant, tror ikke heeeelt på det enda, og at jeg om ni måneder ca sitter med en liten gutt eller jente....snufs, lettrørt i dag:) Lite symptomer, har vært småkvalm om jeg har blitt sulten, litt såre brystvorter helt siden EL, og mensmurringer fra og til. Ellers som vanlig.
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 12. mars 2008 #3 Skrevet 12. mars 2008 Gratulerer sååå mye!!! Det går helt fint å ta en CB digital etterpå nå som du er over ikm. Bare vent med å tisse på minst fire timer, og ikke drikk så mye. Kos deg masse med den voksende magen og lykke til med svangerskapet:)
madde på pergo Skrevet 12. mars 2008 #4 Skrevet 12. mars 2008 ÅÅÅÅÅÅÅÅ!!! Gratulerer!!! Håper jeg blir med deg over på 1.trim i dag=)))))))) Hvor langt var du over IKM når du testet?
LilleBjella Skrevet 12. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 12. mars 2008 tja si det. Ca fire dager over vil jeg tro. En fantastisk følelse å se en ekstra strek og verdt ventetiden:) Jeg er litt sånn at jeg heller vil se TR kommer enn å se en negativ test. Er så fryktelig skuffende. Lykke til, håper du joiner meg:)
LilleBjella Skrevet 12. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 12. mars 2008 Ikke tisse på fire timer!!!!! Det tror jeg aldri jeg har gjort før, hehehe. Tisser og drikker ofte. Meeeeen....skal prøve. Litt vanskelig når man er på jobb også, klarer ikke konse og sitte lenge i møter når jeg må på do. Men men.
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 12. mars 2008 #8 Skrevet 12. mars 2008 Det holder med å ikke tisse på 1 time faktisk, bare ikke drikk for mye akkurat den timen, funket for meg ihvertfall med CB digital. Gratulerer med spire!!!
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 12. mars 2008 #10 Skrevet 12. mars 2008 gratulerer ¨så mye! Tenkte bare å tipse deg om at termin regningen din er kansje litt feil, for jeg er i uke 9 nå med termin 24 oktober..så då e d litt rart viss du som er 4 uker mindre på vei enn med får termin en uke før.. Men kose deg masse med voksende mage!! Dette blir kjekt:-)
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 12. mars 2008 #11 Skrevet 12. mars 2008 GRATULERER SÅÅÅÅÅÅÅ MASSE OG LYKKE TIL VIDERE MED DEN VOKSENDE MAGEN:-)
gladmamma<3 Skrevet 12. mars 2008 #12 Skrevet 12. mars 2008 GRATULERER KJEMPE MASSE:) håper vi ka joine deg etterhvert nå
LilleBjella Skrevet 12. mars 2008 Forfatter #13 Skrevet 12. mars 2008 Ser at jeg har skrevet oktober ja:) Mener selvfølgelig november. Gikk litt fort i svingene!
Gladjenta og bittelille spire Skrevet 12. mars 2008 #14 Skrevet 12. mars 2008 Jeg slutter meg til rekken av gratulanter og ønsker dere lykke til med den voksende magen! Nyt dagene, dere er heldige! Vi andre kommer snart etter!!!!! Send oss litt babystøv da ;-)
LilleBjella Skrevet 12. mars 2008 Forfatter #15 Skrevet 12. mars 2008 Jammen bekreftet ikke CB digital, på utvannet urin midt på dagen (drikker så masse, klarer ikke la være), at jeg faktisk er GRAVID. Himmel og hav, det føles som et mirakel og skal jeg virkelig kunne klare å tenke på annet i ni måneder???? Og mannen min hopper rundt som en annen crazy fyr. Gøy:) Sender babystøv i mengder til dere alle og ønsker lykke til. Stor klem fra meg
Nina 69 G91 J09 J10 ? Skrevet 12. mars 2008 #16 Skrevet 12. mars 2008 Gratulerer så masse. Håper vi blir mange som kan følge deg over i 1. trimester. Suger til meg babystøv. Har IKM på lørdag og holder på å bli gal av ventinga og alle "symtomer". Kos deg masse med den voksende magen og alt som følger med :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå