Gå til innhold

Drit og spy i egen hage, del 2


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dette innlegget var fullstendig malplassert av lille feige Anus på krangle, så i full Jesus-modus fører jeg det nå varlig og kjærlig over hit hvor det burde vært.

 

 

 

Sørgelig at enkelte her inne bryr seg så fryktelig om å stå på den der "møtes irl- lista" 21:37 11.03.2008

Jeg har ikke åpna tråden engang, så patetisk synes jeg hele opplegget er. Når jeg senere ser at det er startet liste over "de uønskede" eller hva det var, blir jeg oppriktig trist på enkelte dibberes vegne.

 

1. Hvorfor vil dere møte andre dibbere? Har derer ikke venner i den virkelige verden?

 

2. Hvorfor framheve så voldsomt at ingen vil møte dere irl?

 

Patetisk...

 

 

 

 

 

 

Og det var selvsagt signert Anonym, for lille Anus er jo så redd for å være synlig og tydelig, men vil gjerne at hennes grumsete lille stemme skal høres, så her er innlegget, gjør med det som dere føler.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Luten, nu også med skjegg og kjortel? Oh-la-lá.

Skrevet

Me har juksa litt, så vi er flere om franchisen i disse dager, skjønner'u - different strokes for different folks, og dere er på mi rode.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...