Anonym bruker Skrevet 11. mars 2008 #1 Skrevet 11. mars 2008 Heregud! Jeg er plutselig blitt forfengelig og tenker på fasaden i mye større grad enn før.. Har ikke vært slik før jeg fikk barn nr. 2 Tingen er at samboeren min er så LAV. Han er en cm. kortere enn meg og det irriterer meg grenseløst.. (Hører selv hvor latterlig det er.) Noen kommntarer? Berta
KaMa Skrevet 11. mars 2008 #2 Skrevet 11. mars 2008 Jeg har også en samboer som er lavere enn meg, men det visste jeg strengt tatt før vi slo oss sammen, så det er ikke noe jeg holder han ansvarlig for nå. Men vi har bare et barn, så om vi får ett til, så er det jo mulig at de blir et problem.
KaMa Skrevet 11. mars 2008 #3 Skrevet 11. mars 2008 "det" blir et problem, ikke "de" Satans tastatur..
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2008 #4 Skrevet 11. mars 2008 haha.. Vil ikke krangle. Jeg vet selv hvor latterlig det er.. Kjennte mannen i mange år før vi ble sammen og tenkte aldi over høyden hans.. Mulig det er hormoner... Kan jeg spørre om hvor høye dere er?
prekæs Skrevet 11. mars 2008 #5 Skrevet 11. mars 2008 Slapp av. Birgitte nielsen var to hoder høyere enn Sylvester Stalone. Stilig. Jeg er høy, men likevel lavest:P
KaMa Skrevet 11. mars 2008 #8 Skrevet 11. mars 2008 Jeg er 7-8 cm høyere. Uansett, høyden hans er sikkert ikke problemet, men en lett knagg å henge ting på dersom det er noe som ikke funker for deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå