Gå til innhold

Vært på eeg-undersøkelse...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...og både jeg og barnelegen (på helsestasjonen) trodde at jenta mi på 2,5 år kom til å få en aller annen form for beroligende før undersøkelsa (da hun skal sitte heelt i ro i 20 min, noe som er helt umulig for en vilter krabat som henne + at hun har litt legeskrekk fra før av...)

Men nejda - i steden for å gi henne noe så måtte jeg, pluss 2 andre sykepleiere tviholde henne - mens hun hyla og grein i 30 min... Det var helt forferdelig !!! HUn sovna av utmattelse etter at undersøkelsa var over..stakkars prinsessa mi !!

 

Nå kommer hun i alle fall til å ha legeskrekk FOR EVER !!!!

 

...eller ??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Men herlighet da!!!!

 

Kunne de ikke gitt henne litt Dormicum i nesa? Da husker de ikknoe heller..

Pyton!!! Stakkars dere!!!!!

Skrevet

Uff, så ille. Men jeg tror at de ikke kan gi beroligende før EEG fordi det påvirker hjernen, og det er jo tross alt elektrisiteten i den de skal måle. Jeg har vært gjennom det aaaange ganger med sønnen min, og det eneste som gjelder er å være helt rå på bestikkelser!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...