Gå til innhold

I morgen blir jeg ENDELIG(!!!) satt igang.. =)=)=)=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå skjer det endelig snart.. !! Snart skal jeg få hilse på den lille gutten min.. Å som jeg gleder meg!=)=) I morgen blir jeg satt igang, er da 18 dager over termin(er 17 idag..) Så nå syns jeg att jeg har venta lenge nok.. Har kommet til det stadiget hvor jeg bare gleder meg til å føde.. Vet det sikkert kommer til å bli ille.. Men å så deilig det skal bli å bli ferdig!=)=)

Snart skal jeg endelig få "premien" min, verdens nydligste gutt=)

Gleder meg=)=)=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe, 18 dager over termin, da fortjener du vel å bli satt igang ja :)

 

Lykke til!!!!!!

Skrevet

OI! Det må være en tålmodighetsprøve.. men den som venter på noe godt.. ;) Synes 18 dager over var lenge jeg. Er det vanlig å måtte gå så lenge, eller er det bare ulik praksis forskjellige steder?

 

Masse lykke til i morgen!

Skrevet

Fått testa tålmodigheten ja! Det skal være sikkert! Tror ikke det er så vanlig å gå så mye over.. har ikke hørt om så mange iallefall.. Men lillegutt har hatt litt lite vekst(har kasta opp siden uke 7, så kan ha noe med saken å gjøre..) så da var det ikke noe stress med å få han ut sålenge morkaka er så frisk.. Jaja.. Nå er uansett ventetiden snart over.. =)

 

 

Gjest Lite nurk i magen :)
Skrevet

Lykke til i morgen =)

Skrevet

Lykke til i morgen! Håper du får egne rier i natt:)

Skrevet

oi d var lenge over tiden..ønsker deg masse lykke til imorra=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...