72moddelen og tulla Skrevet 10. mars 2008 #1 Skrevet 10. mars 2008 Har termin 2 april, men pga ryggplager som er ganske så vonde og jeg får heftig behandling hos kiropraktor, er det bestemt at de setter igang til mandag 17.mars. Så nå går jeg her da og er kjempe spent. Er jeg noe moden, tar de vannet, hvis ikke får jeg modningsgel. Så istedet for å ha 23 dager igjen, har plutselig 7 dager )
*nr4isommer* Skrevet 10. mars 2008 #3 Skrevet 10. mars 2008 heldig du...jeg ble satt igang med tabletter og det var fælt og tok laaang tid, var ikke moden. blir satt i gang denne gangen også pga diabetes men denne gangen skal de bruke en ballong lignende greie... håper det blir bedre... lykke til og kjekt når man vet ventetiden snart er over
Anonym bruker Skrevet 10. mars 2008 #4 Skrevet 10. mars 2008 åå så spennende..jeg skal også bli satt igang.Håper de kan gi meg en dato i morgen...=)
LinePine*Og Alexandra* Skrevet 10. mars 2008 #5 Skrevet 10. mars 2008 heldiggris! ønsker deg masse lykke til!
mamman til karen elisabet. Skrevet 10. mars 2008 #6 Skrevet 10. mars 2008 Så heldig du er her sitter jeg å plages med sterk hodepine og kvalme,har ikke fått i meg så mye mat de siste ukene å føler meg nå som en gele klump som går rundt på to ben. har selv et ønske om å avbryte svangerskapet og få ut den lille i magen. Men lykke til på mandag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå