Hva skjer'a?♂ Skrevet 10. mars 2008 #1 Skrevet 10. mars 2008 å pakke opp den forbanna vogna jeg er kjøpt på finn..... Jeg må være dum som et brød:( Noen med quinny zapp som kan hjelpe meg?
MrsDior & baby-Dior Skrevet 10. mars 2008 #3 Skrevet 10. mars 2008 hehehe=) får du den ikke ut av eska? eller klarer du ikke slå den opp?
Hva skjer'a?♂ Skrevet 10. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 10. mars 2008 klarer ikke slå den opp *rødme*
nati, knotten & lille karamell Skrevet 10. mars 2008 #5 Skrevet 10. mars 2008 he he....d e ikkje så lett. Du skyver den som er makert me 3 under vognen mot deg dersom du står med håndtaker....derretter trykker du inn knapp 1 og 2 samtidig og skutter på en måte ryggen tilbake mot deg, dersom du står med håndtaket.
Hva skjer'a?♂ Skrevet 10. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 10. mars 2008 Jeg finner 1 og 2 men ikke 3...
nati, knotten & lille karamell Skrevet 10. mars 2008 #7 Skrevet 10. mars 2008 d er en stang mellom fremhjul og de to bakhjulene. Her er det et lysegrått håndtak på en måte. Det står også 3 på dette håndtaket, men det er ikke makert....bare samme farge som håndtaker er i. Dersom Du tar tak i denne stangen og på en måte skyver den inn, mens du drar håndtaket mot deg, så skulle det gå bra. Søren så vanskelig dette var å forklare da:) Lykke til ihverfall
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå