Prins05&07C",) Skrevet 9. mars 2008 #1 Skrevet 9. mars 2008 Jeg må innrømme at jeg har et veldug engasjerende temperament! Blir flau av meg selv innimellom. Er som regel avbalansert og i godt humør, men SMÅ ting kan få meg til å eksplodere altså!! Stakkars sambo og stakkars svigermor som fikk med seg en akt i går kveld: Kjøpte meg ny mobil og skjønte ikke bæret av hvordan jeg skulle overføre kontaktene mine til nyetlf. Sambo prøvde å hjelpe, men jeg gokk jo helt bananas og ville klare det selv samtidig som jeg ville ha hjelp. Kan tenke dere hvor sint og irritert jeg var! Og sambo frustrert over meg og at han ikke greide det han heller... Svigermor måtte le innimellom, men idag føler jeg meg DUM! Vi hørtes vel ut som bomba og kruttønna vil jeg tro:o) Flere i samme båt?
Mamma Mirabell Skrevet 9. mars 2008 #3 Skrevet 9. mars 2008 hehe sånn er jeg oxo. Kunne fått meg til å kjefte på sambo i tillegg jeg for at han trodde jeg var dum eller noe.. Men det går fort over da heehee
Torpekjærringa Skrevet 9. mars 2008 #4 Skrevet 9. mars 2008 ÅÅå ja ;o) den krutt tønna her også.....og hvis noen ler av meg i tilegg----¤%##¤##/((&¤###""#¤¤% så vi er nok mange i samme båten ja ;o)
heisand? Skrevet 9. mars 2008 #6 Skrevet 9. mars 2008 det klikker totalt når jeg har mens hehe, eller meste uken før
SkravleFruen Skrevet 9. mars 2008 #7 Skrevet 9. mars 2008 Jeg er beryktet i trafikken - kunne like gjerne kalt meg "Rundkjøringspolitiet".. hadde jeg skulle jobbet frivillig - så kunne dem satt meg i en rundkjøring og jeg skulle gjeeeerne geleidet bilister i riktig felt *HMPF* Ellers har jeg en ekstremt kort lunte.. men er sjelden langsint
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå