Gå til innhold

Flere med barn som blir hysteriske av ullklær??


Anbefalte innlegg

Skrevet

I fjor vinter brukte jeg ull hele vinteren uten problemer...men nå i vinter(mini er 21 mnd) blir han hysterisk...han vrenger det av seg og hylskriker...Kan det virkelig klø så ille??Tar jeg på han bomullsbody sier han ingenting!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, men var sånn da jeg var liten. Samboeren min var sånn og faren min (mulig de hadde litt kraftigere ull på 50tallet da han var liten;o)) så jeg har full forståelse for barn som nekter å ha på ull!

Skrevet

Sønnen til venninna mi ble det, men hun sa alltid: Ja det klør og ull skal klø. Snart kjenner du det ikke mer.

Og det funka hver gang. Ull klør jo alltid i det du tar det på dem.

Ull er oppdragelse, likt som mat :)

Skrevet

skal sies at jeg fortsatt klør som besatt når jeg har på ullsokker.. men kommer seff litt an på sokkene også da;o)

Skrevet

Jeg var hysterisk mot ullklær som unge, og alle mine 3 barn er akkurat sånn som jeg var som barn..

Skrevet

Min og klager på tynne genserne, ikke ullstilongs og ullsokker. Jeg fant noen tynne gensere fra Nordheim som er supre da, de klør ikke.

Skrevet

jeg var og er det tildels fortsatt... Måtte alltid ha genser under! Prøv fleece, superundertøy eller cubus sitt med bomull på innsiden. Mange barn som ikke kan ha ull og de klarer seg gjennom vinteren de også :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...