Plutseliten :) Skrevet 8. mars 2008 #1 Skrevet 8. mars 2008 fra niesen min på 10 år.... Den kan jeg jo dele med dere....for den var faktisk bittelitt morsom To epler skulle på en bar..... Men de slapp ikke inn, fordi dørvakten var Eplenektar... Hehe...det tikker stadig inn noen vitser fra gojenta til tante, kanskje fordi jeg bruker å sende henne noen tilbake )
dritgrei hei hei! Skrevet 8. mars 2008 #2 Skrevet 8. mars 2008 he he, Jeg fikk denne her om dagen muntlig vel og merke fra dritgreigutten: "to appelsiner skulle over ei bru, så datt den ene uti. Da sa den andre - skrell deg en båt da vel. Jeg hadde, apropo vitser, to gutter i bilen for en stund siden, dritgreigutten og en kompis. Vi snakket litt om all slags, også om vitser. Så spurte jeg om de visste hvilken vits som alle i hele Norge kan... "Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, det er den med de to tomatene, men det kjedelige med den er at ingen ler av den!" ha ha ha ha... fine unger!
Gjest Skrevet 10. mars 2008 #3 Skrevet 10. mars 2008 haha.. sånne vitser liker jeg Hørt denne? Musa til elefanten. "gubba, så stor du er" "ja, ja" sier elefanten.. " du, da.. så liten du er" Musa " ja, men så har eg vært møje syge og" Hahah- det er den beste vitsen I know. Jeg har verdens teiteste humor.. Men den var søøt, ikke sant
Karomamma Skrevet 10. mars 2008 #4 Skrevet 10. mars 2008 HAHAHAHA!! Jeg liker de vitsene med elefanten som er i kjøleskapet, jeg
Attpåklatten :-)™ Skrevet 11. mars 2008 #5 Skrevet 11. mars 2008 Hehehehehehe............syke syke musa:-))
scoobidoo Skrevet 11. mars 2008 #6 Skrevet 11. mars 2008 Hva med denne da: Alle fruktene var på fest. Plutselig ble det mørkt. Det viste seg at pæra hadde gått.
Attpåklatten :-)™ Skrevet 11. mars 2008 #7 Skrevet 11. mars 2008 Sikkert på at den ikke var pæra full da;-D Skulle nesten tro dere hadde lest Se og Hør:-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå