Tøysetipp Skrevet 7. mars 2008 #1 Skrevet 7. mars 2008 Jeg har hørt den noen ganger på P4 de siste dagene. Og vokalisten har en slags rusten stemme (bråkete). Det eneste jeg husker av teksten er som følger - meget begrenset " I didn't mean to love you.. I'm over you.." bla bla bla.. Et eller annet. Ja, er det noen som vil løse gåten? Eller har svaret så vil jeg bli veldig glad :-)
Groosalugg Skrevet 7. mars 2008 #4 Skrevet 7. mars 2008 Rick Springfield kanskje? Sangen heter I didn't mean to love you.
Tøysetipp Skrevet 7. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. mars 2008 Åå.. Ja, det hørtes nesten sånn ut. Vet du om sangen er ny? Jeg får den ikke opp på youtube. Også er jeg dessverre teknisk uanlagt, så limewire og andre nedlastningsprogrammer har jeg ikke. Tusen takk for hjelpen, by the way :-)
Gjest Skrevet 7. mars 2008 #6 Skrevet 7. mars 2008 http://www.actionext.com/names_r/rick_springfield_lyrics/i_didnt_mean_to_love_you.html
Tøysetipp Skrevet 7. mars 2008 Forfatter #8 Skrevet 7. mars 2008 Tusen hjertelig takk Spetakkel.. Jeg er nesten sikker på at det er den. Jeg prøvde å 'downloade' da det sto at det var for free, men neeeida, alt jeg så var dollar.. Hmmf..?!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå