M&guttane Skrevet 7. mars 2008 #1 Skrevet 7. mars 2008 Tar flere blodprøver i svangerskapet og sjekker de da det samme som de gjør på første blodprøve?
Tinamor22 Skrevet 7. mars 2008 #3 Skrevet 7. mars 2008 når dem tar blod prøver så sjekker dem at alt er i orden, hormoner, sykdommer. antydninger til svangerskapsdiabetes osv. var det det du tenkte på? det er ikke farli å ta flere blod prøver i svangerskapet =)
M&guttane Skrevet 7. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. mars 2008 Ja - når jeg var på første kontroll tok jeg blodprøve. Er en bekymret førstegangs med mange tanker :-) Så det jeg egentlig tenker på var at det er jo en del ting du ikke skal spise for at du kan bli smittet med bakterier. Jeg følger alle råd - men har jo oppdaget at det kan være vanskelig noen ganger. Fetaost som er blandet inn i salaten, ting man ikke vise at man ikke skulle spise før det var for seint, osv... Har ikke helt panikk altså- men hvis man er skikkelig uheldig... så blir det vel kunn oppdaget ved blodprøve. Så det jeg egentlig lurer på om det er rutine og ta flere blodprøver i svangerskapet? Ikke bare på første kontroll.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå