Gå til innhold

Jeg er så sinna!!! Kan noen hjelpe meg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg forstår ikke hvorfor jeg er så sint. Men jeg er eksplosiv. Alt går ut over min mann. Jeg er PMS gange 10. Dette skjedde under sist svangerskap og nå er det sånn igjen. Jeg har et halvt år igjen til termin og forstår ikke hvordan jeg skal klare meg... Jeg kan bli så sinna at jeg er redd jeg skal abortere:(

 

Er det vanlig å bli sint av å være gravid? Jeg har jo virkelig ønsket dette barnet.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jepp, venter nr 4, kunne skrevet det samme selv

Skrevet

PUH... takk

Hva skal vi si?! Felles trøst i felles skjebne?

Skrevet

Jeg har perioder hvor jeg også kan være sint og sur på alt og alle. Resten av tiden går jeg egentlig og føler meg nedfor og har dårlig samvittighet for at jeg har vært sint og sur :) Skal ikke være enkelt :)

 

Er min nr 3, men jeg har sluppet billig unna de to første svangerskap jeg da. Føler at jeg nå må betale ved å ha hormoner nok for tre svangerskap :)

Skrevet

Akkurat sånn er det jeg også har det. Har funnet ut at det av og til er best å trekke seg unna... men det er mest mannen min jeg er sint på... tror jeg da... Så det er hormoner som gjør oss så sinna? Jeg føler at jeg holder på å få mensen heeeele tiden altså! Murringer i magen og sint og sur. Men har vært på ul og alt... det er jo noen der inne!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...