dritgrei hei hei! Skrevet 6. mars 2008 #1 Skrevet 6. mars 2008 jeg ville jo se alle de gode tipsene...
*Molly mus* Skrevet 6. mars 2008 #2 Skrevet 6. mars 2008 Vet ikke.. Men vi skal ha svinekjøtt med nudler, wokgrønnsaker og saus.
Spirevipp med go`gutten Skrevet 6. mars 2008 #3 Skrevet 6. mars 2008 Jeg skal spise alene, så jeg skal ha fullkornspai med kylling og grønnsaker :-)
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 6. mars 2008 #4 Skrevet 6. mars 2008 Jeg har en form i ovnen. Med pølsebiter, gulerotbiter, brokkoli, pastasaus, fløte, potetmos på toppen. Og ost over potetmosen;) Står å gratineres i ovenen nå, og er straks ferdig. Det er nam:)
dritgrei hei hei! Skrevet 6. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 6. mars 2008 åhh.... bare det at dere er i gang er fristende .........
Tommage♀♂ Skrevet 6. mars 2008 #6 Skrevet 6. mars 2008 Vi er hos svigers og de skal ha pannekaker med bacon og potet, men siden de vet fra før at jeg ikke anser pannekaker som middag får jeg spise lapskaus fra i går.
dritgrei hei hei! Skrevet 6. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 6. mars 2008 åååååååååå pannekaker! mmmmmmmmmmmmmmmmmmm det hadde vært godt! Jeg tror jeg må ut å kjøpe melkefri melk i dag så vi kan lage pannekaker i morgen, det hadde vært staselig!!!
Mamma til tre søte Skrevet 6. mars 2008 #8 Skrevet 6. mars 2008 Hvilken middagstråd? Vi skal ha pasta med pestofylte stekte kyllingfileter. Og litt parmesan på toppen. Sammen med et par basilikumblader... Veldig lett middag, men vi er ikke så avanserte på ukedagene.
dritgrei hei hei! Skrevet 6. mars 2008 Forfatter #9 Skrevet 6. mars 2008 for meg hørtes det både avansert og godt ut... lite avansert er tomatsuppe med makaroni. VI skal ha kjøttdeig og spaghetti i dag, og det kjenner jeg at jeg begynner å bli litt lei, men v er sultne og det tar ca ti minutter å lage så da..... :-)
Mamman til ♥ og ♥ Skrevet 6. mars 2008 #10 Skrevet 6. mars 2008 Her er jeg og snuppa alene idag siden sambo er på jobb,og hun bestilte pølse i brød. Lettvint iallefall:)
Veldig_lykkelig_mamma Skrevet 6. mars 2008 #11 Skrevet 6. mars 2008 Her blir det grøt i dag. Stadig vekk noe som må brukes opp.. I dag er det melk
Gjest Skrevet 6. mars 2008 #12 Skrevet 6. mars 2008 Hmm ja si det, regner med at jeg steker noe ris og grønnsaker med noe bacon kanskje.. *gruble*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå