Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er bare 8 uker på vei. Sitter på jobb nå og prøver å få ta meg sammen til å få gjort noe som helst. Hadde det IKKE slik forrige gang. Synes det da hadde begynt å gå seg til i uke 8....eller var det da det begynte?

I tillegg har jeg kun lyst til å sover. Helst flere døgn i strekk. Men det lar seg selvsagt ikke gjøre.

 

Andre som har det slik?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

å jada. jeg jeg må beklage er i uke 17....

Skrevet

nei-nei-nei

Ikke si det da.

Men, som det engelske uttrykket sier

"Missery loves company" ;)

Håper jeg er heldigere enn deg!

Skrevet

Jeg også! Og jeg er i uke 35..! Har vært fin i mange måneder nå, men i går kom kvalmen tilbake for fullt. Det er så ekkelt! Verste følelsen i hele verden... Og med bekkenløsning, halsbrann og søvnproblemer i tillegg føler jeg faktisk ikke at jeg fortjener dette akkurat nå ;(

Skrevet

Stakkars. Når jeg leser om dere skal jeg ikke klage. Første dagen med skikkelig kvalme, liksom :)

Skal ikke si så mye mere.... Håper det gir seg!

Skrevet

I uke 33 - fremdeles kvalm.....

 

Da jeg var i uke 7 klarte ikke jeg å være på nett...

Skrevet

Heisann.

 

Jeg har hatt kvalme og oppkast siden uke 6. Trenger også x antall timer søvn, men våkner flere ganger på natta pga kvalmen. Kjempeekkelt!!!

 

Først nå i uke 12 kjenner jeg at det begynner å roe seg. Kaster bare opp et par ganger nå.

Jeg har med alle mine blitt stort sett helt bra i uke 12-13, og det ser slik ut denne gangen også..

 

:)

 

 

Skrevet

Zoey, kan trøste deg med det at jeg er blitt ganske flink til å blokkere det ute da! Spes. på jobb, merker jeg nesten ikke at jeg er dårlig før jeg er på veit til bilen ved arbeidsdag slutt :-)

Skrevet

Joda, begynte i uke 5 eller 6 (litt usikker) og kastet opp daglig (hele dagen) frem til uke 17 ca. vert fin og bare kastet opp en og annen gang noen uker nå, for så meldte kvalmen seg for fullt for et par timer siden nå og siden det har jeg mer eller mindre hengt over doskåla.. Jippi.... Håper det bare er i dag det skal være sånn (er i uke 24 i morgen)..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...