Gå til innhold

Endelig er det min tur :o) Vannet gikk 2.30 i natt!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, etter flere timer med uregelmessige kynnere gikk vannet gitt :o)

Og det fosset ikke som jeg trodde det skulle gjøre, men det begynnte å piple litt til begynne med så jeg rakk meg fint på do før det kom for fullt..

Har vært ned på føden til sjekk, og er nå hjemme igjen og venter på at riene som jeg har begynnt å få skal bli vondere og lengere, Akkurat nå kommer de med 3-4 min mellomrom, men varer bare et knapt halvminutt.

Fikk beskjed om å prøve å sove litt, men takene er litt for vonde til at det går, så nå sitter jeg her spennt og venter..

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer, da er ikke babyen langt unna... Jeg går å venter på at noe skal skje. Vært uggen og hatt masse kynnere med menssmerter i flere dager nå. Og i natt har det tatt kaka... Litt små misunnelig på deg nå da. Håper det blir baby på meg også innen få dager.

Skrevet

å så spennende,ønsker deg lykke til med fødslen.

Skrevet

så gøy=)

masse masse lykke til med fødselen=)

Skrevet

åååå...så spennende!!! får gåsehud!!! LYKKETIL!!!

Skrevet

Ååååå så spennende :)

 

Også pitte litt misunnelig, hehehe ;p

 

Masse lykke til =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...