Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Var hos øyelege i dag og fikk beskjed om at jeg har et hull på hornhinnen (eller når jeg tenker meg om kan det være netthinnen). Skal operere alt før påske, og da må jeg ligge på magen i en uke når jeg sover og gå fremoverbøyd og se rett frem i flere uker etterpå...uff..

 

Fikk det ikke helt med meg fordi jeg skal forsvare en oppgave etter påske og dette betyr at jeg må utsette innlevering. I papiret jeg fikk står der ikke noe annet enn det latinske ordet for øye.

 

Noen som aner hva dette går i? Skal ringe dit før helgen, men det ble plutselig vanskelig å forklare til familien:)

 

Har googlet, men får bare opp nærsynt operasjon:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fikk akkurat tak i min gamle far og han kunne det:)

 

Om noen lurer, så er det macula lutea som er problemet. Den gule flekk på netthinnen..var ikke klar over at det var en flekk der en gang:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...