Mamma til rakkerunge Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 Fant ut i dag at jeg er gravid, ikke spesielt planlagt det. Kan vel si at det er forskjell på at noe er planlagt og å vite at det er en mulighet for at det kan skje? hører strengttatt til inne på mannen-ikke-klar-forumet. Så situasjonen er litt vanskelig. Samboer er på reise med jobben, og ikke så lett å si sånt per tlf. Ble en SMS (nei, jeg er ikke 14). Skalv som et aspeløv. Han har blitt "lurt" en gang før, så dette var ganske vanskelig å skulle si til han. Noen andre som har vært i den situasjonen?
Lova Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 Hei! Ville bare gratulere deg så mye og ønske deg velkommen inn her.Håper det ordner seg for dere og masse lykke til:)
Mamma til rakkerunge Skrevet 5. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. mars 2008 Det sa svigermor på tlf også.. gråt som en liten unge jeg. Gratulerer, det er det beste som kan skje med et menneske! Håper sambo også snart blir glad.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå