kaalrot Høygravid!:) Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 litt skummelt å tenke på at det bare er 12 uker igjen nå.. tiden har gått fort!! skal bli kjekt å lese om andres fødsleshistorier, slimpropper o.l framover mot fødselen;)
Meg og gutten min Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 Velkommen skal du være;) Håper du tok plassen min for å si det slik... hehe. Nå vil jeg ha han uuuttt... Klem fra Maria...du vet;)
kaalrot Høygravid!:) Skrevet 5. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. mars 2008 hei du! hehe går det bra med deg? Har tenkt på deg om det har skjedd noe, men du er her enda ja;) Jeg sliter skikkelig med bekkenløsning om dagen så må bite tennene sammen for å klare meg gjennom skoledagen.. de neste 5 ukene er alt obligatorisk:/ men har jo heldigvis "bare" 12 uker igjen av svangerskapet:) hvordan er formen din??
Meg og gutten min Skrevet 5. mars 2008 #4 Skrevet 5. mars 2008 Hei du:) Jo takk bare bra med meg, er skikkelig dritt lei og utålmodig men det hører vel med på slutten tenker jeg:) Er en uke igjen til termin i dag faktisk så jeg kjenner etter den minste symptom på at ting skjer, men er ikke akkurat så mye av de symptomene her desverre:( Med min flaks går jeg vel over tenker jeg. Huff da sliter du med bekkenløsning? huff så grusomt. Her kjenner jeg den heldigvis ikke så mye lengre, med mindre jeg gjør masse hjemme her. (noe jeg prøver for å få igang ting:)) Ja du får nok bare bite tennene sammen på skolebenken. Ja tenk nå har du kun 12 uker igjen, jeg skal love deg de går fort, helt til du har igjen 3 uker:)
Nibba FØDEKLAR :-) Skrevet 5. mars 2008 #5 Skrevet 5. mars 2008 Velkomen hit! Godt at det kjem inn nye, føler at eg ligg desidert sist i løypa her - syns alle er fødeklare...hehe.. Sjølv har eg knappe 11 veker att, syns tida har gått veldig fort hittil, men siste par vekene har det gått litt seigt... ;-)
kaalrot Høygravid!:) Skrevet 5. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 5. mars 2008 Kan tenke meg at du er passe lei nå ja! Er det max 10 dager over termin her i Lillehammer før fødselen blir satt i gang? Du er heldig som har termin om bare 1 uke!! Er alt utstyr på plass og babyklærne vasket? Nervøs for fødselen? Måtte innom føden for et par dager siden..Hadde symptomer på svangerskapsforgiftning, men heldigvis var det bare babyen som lå og sparket på samme sted- noe som hadde resultert i at jeg var øm og hadde skikkelig vondt under brystet..klarte ikke en gang å bøye meg for å ta på meg skoene;) Men alt såg heldigvis bra ut på ultralyden:)
kaalrot Høygravid!:) Skrevet 5. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 5. mars 2008 Takk for det nibba:) synes også det er godt å se at det er andre her inne som ikke er fødeklar eller høygravid enda;) Men føles godt å ta fatt på siste trimester..2 trimester ble litt i lengste laget.. Er formen din bra da?
Nibba FØDEKLAR :-) Skrevet 5. mars 2008 #9 Skrevet 5. mars 2008 Jau, formen er bra reint sånn fysisk. Magen veks perfekt på kurva si, vekta (som var minst 10 kg for høg før graviditet) har ikkje stige så veldig, hjertelyd/UL heilt fint - så alt skulle jo berre vere fryd og gammen ;-) Men så er det dette haudet då. Slit litt med stemningsleiet. Blir så oppgitt; her har eg alt, drømmemannen, to nydelige gutar som gler seg til å bli storebrør, eit koseleg, gammalt hus, masse gode venner osv osv....men så er stemninga liksom litt laber likevel. Kanskje det blir betre når sola kjem..? ;-) Iallefall godt å vere igong med siste trimester, som du seier. Vi har jo aldri vore nærare enn vi er no..hihi ;-D Lykke til med "sjarmøretappen"!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå