Gjest Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 Jeg er nå 17 uker på vei og skal på ul på Riksen i morgen. Lurer på om man kan se kjønnet nå? For jeg var hos legen (i utlandet) på ul i forrige uke og da sa legen at kjønnet ikke ble synlig før i uke 20 ca.. Men synes det hørtes lenge ut å vente for jeg er utålmodig nå..
Anonym bruker Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 de kan nog se kjønnet i morgon=) de er ju ikke alltid de kan se,de kommer an på hvordan bebisen ligger=) men tror nog du kan se det...=)
Gjest Skrevet 5. mars 2008 #3 Skrevet 5. mars 2008 visst babyen ikke er "beskjeden" kan man se kjønnet nå Jeg var akkurat 19 uker på min ultralyd og det var ingen tvil om at det var en gutt! Men tror det er mulig og se d mye tidligere også..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå