nickoline og supermann Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 Hatt reima i vinter, men har kjøpt en troll til vår og høst.... den vil jo passe til vinteren. foret kan tas ut.
dritgrei hei hei! Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 Det spørs hvor du bor.... det fine med trolldressen er at foret ikke bygger så mye så det er plass til ekstra klær under om det er et behov.... ingen unger er like.
Gjest Skrevet 5. mars 2008 #3 Skrevet 5. mars 2008 Regner med at det er den med ullfleece? Vi gikk i Rondane med en gutt med trolldress. Han hadde ullundertøy, et lag fleece og vinterdressen med foret i. Han var varm og god hele tiden.
Gjest Skrevet 5. mars 2008 #5 Skrevet 5. mars 2008 Den holder på vinterfjellet og på Lillevann i Oslo, som vel er langt ute i Nordmarka:)
Gulosten™ Skrevet 5. mars 2008 #6 Skrevet 5. mars 2008 Trolldressen er jo 4 dresser i ett! Helt fantastisk spør du meg. Ulldressen inni kan brukes som kosedress i vogna, eller under regntøy. Bare utenpådressen kan brukes som høstdress og vårdress, og sammen blir det en knakandes bra vinterdress!
Kamomille Skrevet 5. mars 2008 #7 Skrevet 5. mars 2008 trolldressen er jo en av de vasmeste dressene på maskedet, nettopp fodi den har for av ull!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå