hvemerjeg? Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 Skal passe til blandingshud, så det er viktig at den ikke er fet / føles fet ut over dagen. Den må være lett å påføre med fingrene, og ikke lett bli skjoldete. Veldig takknemlig for tips.
nickoline og supermann Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 det er så mye å velge i . synes chanel er gode på foundation.
cherry coke Skrevet 5. mars 2008 #3 Skrevet 5. mars 2008 Har samme type hud som deg, og jeg falt for Max Factor sin foundation. Den er ikke for fet, ikke for tørr, dekker godt og lukter godt=)
Gjest Skrevet 5. mars 2008 #4 Skrevet 5. mars 2008 Shiseidso eller hvordan en nå skriver det:) ID pudderet skal jo også fungere som foundation. Er det ikke vanskelig å ta på fint med fingrene? Synes det er så mye lettere med pute.
Symr@ Skrevet 5. mars 2008 #6 Skrevet 5. mars 2008 Anbefaler I.D bare minerals. 100% naturlig, bestående av rene mineraler, med pleiende effekter,solfaktor 15. Gir et naturlig resultat og dekker godt. Selges hos parfymerier og hudpleiesalonger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå