Flickan Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 god morgen. i dag er jeg hjemme syk og sitter å tenker på baby.. har en gutt som snart blir to år, og etter lang tid der jeg har vært usikker på å få en til baby (etter en fødsel jeg opplevde som ille). men nå er tankene kommet mer og mer fram med ønske om en liten baby - å nå den siste tiden tenker jeg på det hver dag. fikk satt inn hormonspiral i høst og lurer nå på om jeg skal få den fjernet å bare "sette i gang". sambo er helt med, han har vært klar en god stund.. er det vondt å fjerne spiralen? tar det lang tid før man kan bli gravid igjen? håper noen har erfaring, takknemlig for svar
Gjest Morn du Skrevet 5. mars 2008 #3 Skrevet 5. mars 2008 Sett igang:) Det er nok ikke værre å fjerne den enn å sette den inn etter det jeg husker. Er det vondt varer ikke smerten lenge i hvert fall. For meg tok det vel et par måneder fra den var fjerna til spira satt. Jeg hadde også en første fødsel som jeg opplevde som helt ille slitsom, lang og hard, mens andre fødsel egentlig bare var lang.. Masse lykke til:)
attpåklatt!! Skrevet 5. mars 2008 #4 Skrevet 5. mars 2008 Har ikke vært vondt når jeg har fjernet!! Gikk fort å bli gravid.. hadde vel mens to ganger så satt den!! SÅ lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå