Hønemor&guttaboys Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 Jeg har prøvd å skrevet innlegg til deg tidligere Stemmer det at du har tre tette barn..? Og er du hjemme med alle tre? Hvordan er det? Du skjønner, jeg er litt spent på hvordan det blir fra høsten for meg, venter nr 3 to måneder etter 3-årsdagen til eldstemann. Og tenker å være hjemme med alle tre.. Så fortell meg gjerne at det er helt supert!!
Hønemor&guttaboys Skrevet 4. mars 2008 Forfatter #2 Skrevet 4. mars 2008 må bare dytte innlegget oppover jeg.. det falt så fort ned!
Hønemor&guttaboys Skrevet 4. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. mars 2008 Hm.. du har ikke profil, så jeg får ikke til å sende deg PM.
Hønemor&guttaboys Skrevet 11. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 11. mars 2008 Dytter i et siste forsøk..
Candy girrrl Skrevet 11. mars 2008 #6 Skrevet 11. mars 2008 Hei Jo det stemmer det. Du kommer til å få det travelt Men alt går. Og man har en utrolig omstillingsevne Har dere planlagt å få tre så tett?
Hønemor&guttaboys Skrevet 11. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 11. mars 2008 Hmm.. kanskje ikke direkte planlagt, -vi er vel bare litt i overkant produktive vil jeg si Men, alle småttisene våre er ønsket og velkomne, for all del!! Hvor gamle er dine? Jenter/gutter? Jeg har to gutter fra før, som du ser av nicket mitt. Vet ikke hva nestemann blir, jeg har ikke vært på UL enda.
Candy girrrl Skrevet 11. mars 2008 #8 Skrevet 11. mars 2008 Så spennende da.. Regner med dere vil vite hva det blir Vi ligger litt foran dere. Minste har rukket å bli over året. Tiden løper!!! Var jo nettopp baby jo.. Største er 4, så 3 og 1. Vi har to jenter og en gutt. Nå har minsten begynt å leke med de to største. Så det er utrolig morsomt å se alle tre leke sammen. Men det blir en god del krangling og. Jeg_megler_mye hehe..
Hønemor&guttaboys Skrevet 11. mars 2008 Forfatter #9 Skrevet 11. mars 2008 Hehe, tenker meg det. megling er jeg ganske god på allerede, regner med det ikke blir mindre med tiden akkurat Jeg gruer meg en god del til den første tiden, med tanke på søvn.. Eldstegutten vår sover enda ikke nettene over, men heldigvis gjør andremann det da. De leker mye nå, og krangler omtrent tilsvarende. Tror det blir bedre når mini klarer å "hevde seg" bedre, han er litt pysete enda og tar aldri igjen eller noe. Hvordan er det med soving hos dere da? Hadde dere planlagt å få tre så tette? Jeg har funnet ut at den der planlegginga er litt fånyttes, hvertfall til punkt og prikke liksom, det er vel ikke rent sjelden at de ikke kommer akkurat når man har tenkt seg..?
Candy girrrl Skrevet 11. mars 2008 #10 Skrevet 11. mars 2008 Ja skal man ha alle tre hjemme er det utrolig viktigt at man får sovet litt på natta. Jeg hadde alle tre hjemme til minste var 8 mnd. Da begynte hun et par dager i barnehage. Det skal mellomste fra høsten og. *få noen andre og krangle med og* Jeg tror vi har vært heldige ang.søvn. Jeg har gått veldig inn for rutiner. Så fx når største var ett og ble storesøster så hadde hun luren sin samtidig med babyen. Rutiner på en del ting har i alle fall hjulpet meg en del. Har en mann som ikke bare kan ta fri når jeg er sliten eller litt syk. Og ingen familie på min side i byen vår. Og noen ganger blir det skikkelig kaos. Sånn at man ikke vet om man skal le eller grine. Men da prøver jeg og le.. Som når man skal i bilen og minste har bæsjet, mellomste sklir nedover i blomsterbedet med lys bukse og største nekter å ta på seg skoa som IKKE passer til lua hehe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå