Boulengerina Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 I eldstemann sin dåp kom bestefar til festen og dåpsbarnet fikk 1000,- i gave. I andremann sin dåp hadde ikke bestefar mulighet til å komme og gav da heller ingen gave til dåpsbarnet.. Er det rart at jeg reagerer på dette, eller er det bare vanlig å gi gave om man kommer til dåpsfest?
Veronica,Victor&Adelina<3 Skrevet 4. mars 2008 #2 Skrevet 4. mars 2008 Så lenge det er beatefaren trodde jeg det var vanelig å gi uansett! Aner egentlig ikke da jeg ikke har døpt mini..
Gjest Skrevet 4. mars 2008 #4 Skrevet 4. mars 2008 Er vel vanlig å gi uansett, men min far er et surrehode og kunne lett glemt det.
hjelpesmega Skrevet 4. mars 2008 #5 Skrevet 4. mars 2008 Hørtes rart ut. Man gir vel uansett om man kommer eller ikke når man er bestefar
Boulengerina Skrevet 4. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 4. mars 2008 Synes det var litt rart jeg og så jeg delte 1000-lappen og satte inn 500,- på hver deres konto.. Ingen som kommer til å merke noe av det uansett, tenker jeg.. Vet at han og samboeren hans drikker og fester mye, men de har brukt å være så flinke til å huske bursdags- og julegaver..
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 4. mars 2008 #7 Skrevet 4. mars 2008 Folk får gjøre som de vil med gaver ol. MEN.. Syntes ikke det er riktig å forskjellsbehandle barna.
Boulengerina Skrevet 4. mars 2008 Forfatter #8 Skrevet 4. mars 2008 Synes det var litt trist på veslas vegne jeg og.. selv om hun ikke forstår noe av det.. Er redd de skal forskjellsbehandle ungene i fremtiden også.. Men det får vel tiden vise.. Om det blir tilfelle kommer jeg vertfall til å si klart fra at det ikke er akseptabelt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå