Gå til innhold

Top Com babycall - noen som har den ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den de har på Barnas hus til 599. Noen som vet noe om denne ? Er den ok ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

aner ikke hvilken vi har, men har en top com vi kjøpte på clas ohlsons for snart ett år siden... funker ok, men litt irriterende at det ikke går an å stille lyden litt bedre enn det gjør, blir litt for høyt volum på det laveste..+ at den ofte tar inn mye rart... hehe.. forskjellige walkie talkier og slikt... og da er det hvertfall kjedli at det ikke går an å dempe lyden mer.. men er vel en 7-8 kanaler på da, så man bør da finne en som ikke er noe annet på kanskje.. ;p vi fant en hvertfall ;p

Skrevet

Søkte på Clas nå, og fant ut at den de har også heter Top Com 1010. da er det vel samme modell tenker jeg. På Barnas hus koster den 599 og på Clas koster den 349.

Takk for svar, om vi velger den blir det ihvertfall ikke på Barnas hus...

Skrevet

Ikke kjøp den! Er noe dritt! Tar inn alt rundt seg - og om man skrur ned følsomheten - ja da tar den ikke inn babyen om den så hylgriner! Kjøp heller SuperNova! Er super:) fornøyd med den!

Skrevet

Har den, bruker de ALDRI!!! Får den ikke til å funke ordentlig...

Skrevet

Den er noe dritt ja.. tar inn alt annet av lyder, men når babyen hylgriner hører man ingenting!! Søppel...

Skrevet

Vi har TopCom babycall og vi har vært superfornøyd med vår, men nå bruker vi den ikke lenger.

 

Du kan jo sende meg en PM?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...