Anonym bruker Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 når jeg tar å kjenner oppi der så har jeg tidligere kjent noe helt mjukt, men nå inni det myke så kjennes det ut som en hard ring liksom som er litt skrukkete på en måte. vanskelig å forklare men kan det väre den indre mormunnen? tappen min har värt myk og forkortet ganske lenge og plages med veldig harde kynnere hver dag. noen som vet?? og ja, jeg vet at man ikke skal pille der selv, men har veldig hurtige födsler og vil vite hvordan tillstanden er der oppe..
Gemini77 Skrevet 4. mars 2008 #3 Skrevet 4. mars 2008 Jeg fikk vite at jeg var umoden ved termin ved forrige svangerskap. Da sa de at den ytre del av livmorhalsen var myk og litt åpen men det var hardere innvendig og lukket inn til livmoren.
vamp1980 Skrevet 5. mars 2008 #7 Skrevet 5. mars 2008 oida... mente dytte litt, lurer på samme sak selv.
Anonym bruker Skrevet 5. mars 2008 #8 Skrevet 5. mars 2008 ikke for å være prippen etc (er deres eget valg) Men hvorfor undersøke selv???? Dere vet jo hvor lett det er å få baterier etc oppi der, dessuten skal an være godt trent for å gi en "rett" diagnose, enten det er modning eller annet det er snakk om. Skjønner ikke at dere tør jeg!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå