-Hengebuksvinet- Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 Masse sne å måke, og slet med å få opp dørene på bilen. Kjeftet på ungene, og kom med noen fraser som (vanligvis avbalanserte meg) ikke passet seg foran ungene. Spesielt da eldstemann dro med de to yngre ut i sneen, mens jeg slet med bildørene. Vær så snill å si at det ikke er bare meg, som har virkelige drittmorgener av og til. Mannen er borte på jobb på fjerde uken nå, og jeg er utrolig utslitt. (Etter litt sykdom også, og lite avlastning). Håper bare på en ok dag på jobb, sånn ta kvelden kan bli litt bedre.
Koseklompen Skrevet 4. mars 2008 #2 Skrevet 4. mars 2008 Du er nok ikke aleine om å ha drittmorgener.. Håper det bedrer seg for deg KLem
Gjest Skrevet 4. mars 2008 #3 Skrevet 4. mars 2008 Kombinasjonen snø, bil og unger er nok til å ta knekken på hvem som helst ;-) Jeg ringte til samboeren og freste ti han i stedenfor til ungene - he he. Dørene går jo ikke opp :-/
Gjest Skrevet 4. mars 2008 #5 Skrevet 4. mars 2008 jaja, du fikk meg å storle ihvertfall!!!:-) kjente meg igjen ja, men nå er det VÅR i Oslo! Enn sålenge iallefall. Men har hatt mine runder som deg alikevel:-) en god klem kanskje?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå