Katharina88*Angelica08 Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 Jeg blir gal jeg får ikke sove, å jeg er jo stup trøtt! Fins ikke en eneste forbanna stilling som er behaglig!
Anonym bruker Skrevet 4. mars 2008 #2 Skrevet 4. mars 2008 Jeg er våken! Men ikke så mange flere tror jeg...
mor.monsen Skrevet 4. mars 2008 #3 Skrevet 4. mars 2008 God morgen! etter å ha vært oppe av sengen 7 ganger pga tissing, vondt i bekken, mage og kløe er jeg nå oppe... Ble sulten å ga opp å sove vidre. Skal på sykehuset klokken 8:30 å få vite om jeg blir igangsatt i dag.. spennende... enten har jeg åpning og dem tar vannet, ellers får jeg sånn hormon gel.. ellers så er legen jævlig å ber meg vente noen dager til. Men mest sansynlig blir jeg satt i gang. Tjoho.... det blir kanskje fødsel... syk syk tanke klokka 6:14 på morgenen!
Anonym bruker Skrevet 4. mars 2008 #4 Skrevet 4. mars 2008 Jepp godt våken her også... Blir litt lei av å våkne så tidlig hver dag, men heldigvis kan jeg hvile meg utover dagen i dag:) Det blir vel "verre" når nurket kommer tenker jeg:)
MammaMira Skrevet 4. mars 2008 #5 Skrevet 4. mars 2008 Ikke lett å sove med den store magen nei. Termin i dag, men ingen tegn til at noe er på gang, så her er det bare å forbrede seg på overtid.... Litt lei nå
mizzybess Skrevet 4. mars 2008 #6 Skrevet 4. mars 2008 jeg og er våken. få ikke sover. har så vondt i ryggen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå