sneipen <3 snuppa Skrevet 3. mars 2008 #1 Skrevet 3. mars 2008 skal kjøpe meg nye,ordentlige vintersko til meg selv. har ikke hatt skikkelige vintersko på mange år:/ noen som kan tipse meg? skal kunne brukes på fjell-turer, trim-turer når det e fra -5 grader(bruker ellers joggesko med lester påvinteren:), når jeg er ute å leker i snøen med sønnen vår osv..
Sivalur Skrevet 3. mars 2008 #3 Skrevet 3. mars 2008 Tja, siden jeg selv nylig kastet de gamle vinterskoene og ikke har somlet meg til å kjøpe nye, så har jeg bare lånt samboeren sine nye i vinter (han rakk aldri å ta dem i bruk selv). De er av merke Timberland og synes de har vært veldig gode hvertfall. Kjøpt på Eurosko tror jeg, men de har vel det merke rundt omkring.
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #4 Skrevet 3. mars 2008 Synes timberland har veldig gode støvler, jeg liker godt de som går litt opp på leggen og har ullfor skal kjøpe nye slike neste sesong, nå gidder jeg ikke kjøpe nye vintersko, nå er det vårsko som står på listen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå