Anonym bruker Skrevet 3. mars 2008 #2 Skrevet 3. mars 2008 Tipper grunnen er at de som har det ikke sover på samme rom som babyen... så de slipper å være bekymret for å ikke våkne om barnet gråter... ? Jeg har ikke det, men tassen sover på samme rom som oss. :-)
Kaja_07 Skrevet 3. mars 2008 #3 Skrevet 3. mars 2008 Vi har ikke selv om han ligger på et annet rom. Men har rom rett ovenfor hverandre så vi hører han lett.
@nemone Skrevet 4. mars 2008 #5 Skrevet 4. mars 2008 Jeg bruker det når vi må lukke døra til rommet til minsta, har hatt en periode med mye sykdom og nattevåk med eldstemann og har derfor lukket døra til minsta slik at hun ikke vekkes når rabalderet starter på natta. Og med døra lukket så hører jeg ikke når hun gråter. Men bruker ikke babycall når vi har døra oppe, da er mammaørene mer enn gode nok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå