Mille** Skrevet 3. mars 2008 #3 Skrevet 3. mars 2008 Her er det frivillig, så vi går ikke. Kun for de som ønsker eller har behov for det. Vet at det er mange kommuner som fortsatt har 2 årskontroll da. )
♥sebastian3003♥ Skrevet 3. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 3. mars 2008 oki, så det er ikke noe man blir innkalt til eller noe???
Mille** Skrevet 3. mars 2008 #5 Skrevet 3. mars 2008 I de kommunene som fortsatt har 2 års kontroll regner jeg med man får innkalling. Noen plasser er det ikke før barnet er 2,5 år. Ring helsestasjonen din, så får du sikkert svar. )
solstråle69 Skrevet 3. mars 2008 #6 Skrevet 3. mars 2008 Vi fikk innkalling til 2-årskontroll, og trodde faktisk det var vanlig overalt. Hvorfor i all verden velger noen å droppe den?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå