Gå til innhold

Flinke jenta mi sov med truse inatt=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er litt stolt mamma nå ja. Flinke jenta mi på 2 1/2 ville ikke ha bleie på inatt=) Og det gikk så fint=) Var oppe og tisset en gang i femtiden på morgenen. Ikke en eneste dråpe i sengen=)

 

Får håpe det fortsetter på samme måte gitt=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja ikke sant, er utrolig imponert, trodde virkelig ikke at hun skulle holde seg tørr en hel natt.

Skrevet

Kjempe flott:D

Er deilig å bli kvitt bleiene. Håper minste på 2 ¨år blir tørr i sommer, da har vi ikke bleie barn mer:-)

Skrevet

Det var en flink jente =)

Utolig hvor fint det går når de får bestemme slikt selv.

Skrevet

Ja ikke sant=) Men her er det på'n igjen om noen måneder da=)

Skrevet

Åååååå sååå fliink!!! Gratulerer med bleiefri jente!

Lengter etter at eldste min skal bli tørr..vi har prøvd i ca 2 år...men, ingen suksess. Han er 3 år og 3 mnd :-(

Skrevet

Åååååå sååå fliink!!! Gratulerer med bleiefri jente!

Lengter etter at eldste min skal bli tørr..vi har prøvd i ca 2 år...men, ingen suksess. Han er 3 år og 3 mnd :-(

Skrevet

Så kjedelig å prøve så lenge da=( Har vært heldig med jenta her. Hun bare sluttet helt plutselig av seg selv på dagen og rett før jul. En dag skulle hun helt plutslig ikke ha på seg bleie=)

Skrevet

Høyres jo kjempeflott ut! Det høyres ut som ein drøm ;-)

(Var forresten ikkje meininga at det innlegget mitt skulle komme to ganger...skjønner ingenting, trykte jo berre ein gang)

Skrevet

Såå kjekt! Og så så liten, kjempeflink:)

Jenta mi sov også for første gang uten bleie i natt, gikk kjempefint. 3 år og 2 mnd hun da,men uansett:) herlig!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...