<3 qleopatrice <3 Skrevet 2. mars 2008 #1 Skrevet 2. mars 2008 Jeg lurer på hvilke gifteringer/forlovelsesringer, evt nettside med bilde? Hvis noen er intressert i å vise? Hva skal stå inni ringen?
Vannmann35 Skrevet 2. mars 2008 #2 Skrevet 2. mars 2008 Jeg har en spennring med diamant, han har en helt glatt og flat gullring. Ringen min er kjøpt i utlandet, så finner nok ikke bilde av den her, men den kan minne om den du ser øverst her http://www.gifteringen.no/spennring.htm Bare at min er i blankt gull og her en diamant.
*Rutletutt* Skrevet 2. mars 2008 #3 Skrevet 2. mars 2008 Jeg har fått forlovelsesring fra Thune (www.thune.no - men finner ikke den ringen der inne) - det er en diamantring som er flat på sidene, slik at jeg kan ha gifteringen sammen med forlovelsesringen - den skal være helt enkel i hvitt gull og flat på sidene. Aner ikke hva som skal stå inni enda...men vi har god tid;o)
Anonym bruker Skrevet 2. mars 2008 #4 Skrevet 2. mars 2008 http://www.breuning.com/interface2.html Basic collection Basic 85 (ringpar nr. 6) Veldig fornøyd! Inni står forlovelsesdato X*hjerte*Y og etter dette skal bryllupsdatoen graveres inn. (XY = første bokstav i fornavnet)
snuske♥2 Skrevet 2. mars 2008 #5 Skrevet 2. mars 2008 jeg har 5mm gult gull (forlovelsesring) Når vi gifter oss skal jeg få satt inn 3 diamanter som er formet som et hjerte med gravering rundt! Bryllupsdatoen skal stå inni + din ....... Vi vil ha akkurat ringene tradisjonelle!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå