Mamma til 1:)Snart to:) Skrevet 2. mars 2008 #1 Skrevet 2. mars 2008 Jeg skulle bare en liten tur på legevakten for å sjekke en byll på låret; trodde det var en vond kvise, men det var det ikke. ente opp med narkose og operasjon, har nå fått dren i låret. Ble veldig bekymret for den lille i magen. men de har passet på henne også. håpe det blir bra nå så jeg ikke må gjøre det igjen. Men liker ikke tanken på narkose når jeg er gravid. Noen som vet noe om dette??
Tante Bassa Skrevet 2. mars 2008 #2 Skrevet 2. mars 2008 Vet ikke mye om dette, men har opplevd det samme selv. Første gang jeg var gravid ble jeg operert i foten før jeg visste at jeg var gravid. Jeg var kjempebekymret gjennom hele svangerskapet, men det gikk heldigvis bra. Fikk ei frisk og fin jente :-) Legene vet nok hva de gjør. Lykke til videre :-)
togutter-08og10 Skrevet 2. mars 2008 #3 Skrevet 2. mars 2008 Vi får satse på at legene vet hva de gjør. Lykke til videre..Babyen har det nok helt fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå