*We68* Skrevet 2. mars 2008 #1 Skrevet 2. mars 2008 den 15 januar hadde jeg først dag mens, og EL kom som den skulle. jeg har en syklus på 28 dager. men da jeg skulle ha mens igjen så kom den ikke, og jeg tok en test, den viste svak possitiv. men jeg tok den på forrmiddag etter å ha vært på do to ganger før om dagen. men klarte å presse ut litt for jeg var så spent. så jeg gikk det en uke over,.jeg var både kvalm og veldig trett hele tiden. så kom det en blødning. men en merkelig blødning egentlig. ikke helt som vanlig. litt opp og ned. noen ganger bødde jeg mer og andre tider ingenting. og veldig lysere enn vanlig synes jeg. men jeg tok det som vanlig mens, siden den varte flere dager. men så nå så lurer jeg alikevell, for jeg er så innmari kvalm og føler det er noe der nede. noen som har opplevd dette og fortsatt var gravid? keg får vel kjøpe meg en test til kansje.
3-prinser Skrevet 2. mars 2008 #2 Skrevet 2. mars 2008 Heisann. Er på besøk fra 3.trim :-) Jeg hadde flere blødninger, jeg, etter å ha testet positivt. Den ene gangen blødde jeg så mye at jeg trodde det var gått galt. Men nei da, spiren var på plass som den skulle den. Etter noen besøk hos gynekolog fikk jeg vite at jeg har ektopi på livmorhalsen. Dvs at vev fra livmora legger seg på livmorhalsen, og dette vevet er mer ømfintlig og har lett for å blø. Bl.a ved ytre påkjenninger som ved samleie, tunge løft o.l. I alle mine 3 svangerskap har jeg blødd tidlig i svangerskapet. Er nå 30+4 og spiren vokser og gror :-) Masse lykke til.
temine Skrevet 2. mars 2008 #3 Skrevet 2. mars 2008 Jeg blødde hele uke 5. Nå vet jeg ikke sikkert om alt er bra, men så fint ut på GU. Har fremdeles positiv graviditetstest (men den kan jo være positiv lenge lenge) og fått flere og flere graviditetssymptomer. Er sikker på at jeg er gravid enda egentlig. Skal på UL 11. mars for å se om alt står bra til. Legen min sendte henvsning fordi jeg hadde moderat store blødninger, og så tidlig er det vanskelig å si når man mister og ikke. Han mente det var greit å sjekke. Kanskje du og skal få deg en henvisning? Lykke til! Tror det står bra til enda med deg og:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå