Gå til innhold

Hva er planene for kvelden da jenter?? :D


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her blir det tv-kos sammens med samboer og jenta i magen. Bare 10 dager til termin nå. Samboer serverer kylling med pommes frites og berne i kveld. Deilig med avslappning og familiekos :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hihi det hadde vi til middag i går...

 

Her blir det rollespill (nerd, jeg c)og skravling på meg,og sambo er ute på pizza og pilz med gutta fra jobben....

Skrevet

Blir nok en rolig kveld her også, tre uker til termin:) Skal lage fajitas nå, og så blir det borettslaget og farmen. Så drar samboren avgårde på nattvakt, skal passe på små barn på barneklinikken ved sykehuset. Da er jeg alene, og det blir vel bare tv tv og senga:)

Skrevet

Her blir det tv-titting, pizza, brus og annen ymse snacks med kjæresten :-) Må jo få med meg Farmen! Huff.. blitt skikkelig tv-serie slave etter at jeg ble gravid. Følger med på alt mulig på flere kanaler. Før hadde jeg omtrent ikke ro i ræva til å sitte foran tv'n, men nå derimot.. ;-)

 

Ha en hyggelig lørdagskveld, jenter!

Skrevet

home alone idag, 2 uker til termin..

pluss jeg har den onde tannverken :(

Skrevet

at fødselen snart skal begynne.... er så lei.... !!

Skrevet

Biff og fløtegratinerte poteter tv og samboern er planene for kvelden! :) Håper på fødsel i kveld/natt, 4 dager til termin.

Skrevet

blir hjemmelaga pizza me schærest ikvel å film. så kommer en kompis på besøk. har hatt tett med kynnere i siden seks i morrest. så er kjempe spent på om de vil utvikle seg til rier.. noen er vonde også.. så sitter litt spent her. gru-gleder meg! er 41+2 idag.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...