Gå til innhold

Hva driver egentlig Human Right Service med?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun godeste Storhaug virker jo rimelig rabiat innimellom..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Antimuslimsk informasjonsvirksomhet, manipulering av ungpiker og generell fanatisme.

Skrevet

Ja, den biten er jeg inneforstått med.

 

Jeg bare lurte på hva meningen skal være jeg.

 

Why, lizm.

Skrevet

Å gjøre det norske folk oppmerksom på at vi er i ferd med å bli overtatt av fanatiske muslimske mørkemenn fra middelalderen. Det var ikke et direkte sitat, men det er mye det frk Storhaug formidler.

Skrevet

Ja. Jeg har møtt henne i et par sammenhenger. Fremstår som hun gjør i media. Fascinerende, helt klart.

 

Det verste er at det begynte med ting man kunne være enig i. Det var en viss saklighet. Så bare tippa det helt over.

Skrevet

Jeg liker jo entusiasme i mennesker, men det tipper liksom litt gale veien da. Hehe.

 

Men hvor får hun opplysningene sine fra da?

Tabloide medier?

Skrevet

Litt rundtomkring-fallera tror jeg. De har en ganske solid lenkesamling på websidene, bruker å følge med på alt av saker som inkluderer muslimer som er slemme i hvert fall. Og henger vel generelt mye i miljøer som forholder seg til islam som religion, tvangsekteskap, unge innvandrerjenter osv.

 

Mye av faktaene stemmer, mens fortolkningene ofte er noget spesielle.

Skrevet

Ja, kikker på siden nå.

 

Vinklingen i flere av sakene er vel riiimelig drøy.

Bittelitt mørkebrunt? :P

Skrevet

Tja. Det er liksom bare islam skytset rettes mot, så jeg vet ikke om man kan kalle det det heller. Men fullstendig unyansert, fanatisk og krisemaksimerende - så absolutt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...