trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 hvordan gjorde dere det og hva fikk dere til svar??
Gjest Skrevet 29. februar 2008 #2 Skrevet 29. februar 2008 Dessverre, men om 4 år, eller kanskje før? ^^
trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 29. februar 2008 det var det jeg også tenkte. så håpet på litt inspirasjon og ideer da:)
Gjest Skrevet 29. februar 2008 #4 Skrevet 29. februar 2008 Var en her som nevnte en eventyr bok med historien til paret, på siste siden sto det "vil du gifte deg med meg" eller noe sånn, den var jo skjønn da:P Men jeg vil komme på noe selv, også noe som er litt "typisk" begge oss:P Tenker og tenker:P
trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 29. februar 2008 den var litt søt da. har jo hørt om ein pappa som knøt ei rose og et kort på ankelen til deres 6mnd gamle datter. hun krøp til mamman sin og mamma leste korte der det stod "vil du gifte deg med pappa?" det var jo UTROLI søtt da:) men vi har jo ingen felles barn. og sambo sine døtre er 9 år!!
trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 29. februar 2008 ingen jenter som tok det store skritte idag????????????????????????
ღDidrikmamsenღ Skrevet 29. februar 2008 #7 Skrevet 29. februar 2008 Jeg gjorde jo det, men regner med de fleste har fått det med seg
trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #8 Skrevet 29. februar 2008 ikke jeg;) hvordan gikk det for seg da?
ღDidrikmamsenღ Skrevet 29. februar 2008 #9 Skrevet 29. februar 2008 Hadde fått trykket på baksiden av en manchester united t-skjorte "vil du gift dæ me mæ?". Skulle liksom ha på meg den og noe snacksy undertøy. meeen så fikk jeg mensen (lucky me) så den planen gikk i vasken. Fikset meg og gjorde meg liksom klar til å dra til ei venninne rett etter han kom hjem i halv 9 tiden i kveld. Og før jeg skulle dra så gikk jeg opp og gav han skjorten Så så han på den og sa; så lyst til å gifte deg du da? Å da begynte jo jeg å grine da så klart, så han dro meg ned i fanget sitt og kysset meg og sa så klart vil jeg gifte meg med deg =)
trønderbærta :) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #10 Skrevet 29. februar 2008 korr kosli da. æ å vil gjørra nå sånn. men bi itj før om fire år da!
mamma-til-4 Skrevet 29. februar 2008 #11 Skrevet 29. februar 2008 Nydelig da:) Synes det hørtes knall ut jeg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå