råååsa-med gutt og jente:) Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 I dag er jeg og lillejenta hjemme alene. Sambo er ute med jobben. Det skal egentlig være ganske godt å ha huset og tv'en for seg selv en hel kveld. men så skjer det som skjer hver gang når han er ute og jeg venter hjemme på han. Jeg får hjertebank, blir skikkelig vondt i magen. akkurat som om jeg er kjempenervøs. springer på do, griner og er bare helt utav meg. Hvorfor skjer dette? Og hva er det? Ender som regel med at jeg må ringe sambo og be han komme hjem noe som ikke alltid er like lett !!!! VELDIG forståelig!!!
hvemerjeg? Skrevet 29. februar 2008 #3 Skrevet 29. februar 2008 Har dere hatt en dårlig episode tidligere i forbindelse med at han har vært ute? Er du husredd/mørkredd?
Libido- Skrevet 29. februar 2008 #4 Skrevet 29. februar 2008 Høres ut som angstanfall. Har du vanskelig for å stole på han eller er redd for at han skal gå fra deg?
råååsa-med gutt og jente:) Skrevet 29. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 29. februar 2008 Han har ved et par anledninger vært stupfull når han har komt hjem sent sent på natten.....men viss han sier at det bare skal bli et par øl så blir det det. hvorfor er jeg da så nervøs? Sitter å girer meg opp på et vis her....har det så vondt! Kan være angstanfall..... får lignende symptomer når jeg er f.eks på kjøpesenter. klarer ikke så mange mennesker og køer. men da burde jeg jo trives alene her hjemme? er ikke mørke/husredd!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå