tonnil Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 Hei Noen som har vært på journalskriving ennå? Hva foregår der? Hvor lang tid tar det? Får man omvisning på sykehuset? Hva må man ha med? Jeg skal på Bærum sykehus
Leirha Skrevet 29. februar 2008 #2 Skrevet 29. februar 2008 På journalskrivning må du ha med svangerskapspapirene dine, de tar kopi av disse. Så spør jm endel sprøsmål, og informerer og viser rundt. Og du får komme med spørsmål og ønsker for fødsel. Tar vel ca en times tid.
♥♥mortil4♥♥ Skrevet 29. februar 2008 #3 Skrevet 29. februar 2008 Jeg hadde kun med helsepapirene, og så spurte hun noen spørsmål, og om det var spesielle ønsker for fødselen. Så fikk jeg gå. Tok en snau halvtime.
Gjest Skrevet 29. februar 2008 #4 Skrevet 29. februar 2008 Jeg skal også på journalskriving på Bærum snart:) Jeg har satt opp en liten liste over ting som er viktig for meg og de ønskene jeg har. Har blitt rådet om å gjøre det. Alt fra ønsker om fødselen, tanker omkring, smertelindring etc. Lett å glemme når man er der, så det er greit å ha en liten liste.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå