Gå til innhold

Knøttet vinka til meg! (same som 1.trim)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle!

Eg har sett Knøttet i dag! Det var så FINT at eg bare MÅ dela det med nokon. Er 10+2, og Lille Knøtt vinka og heia, medan hjertet banka som besatt.

 

Eg hadde ein SA i november, då eg var 7+2, så eg har vore kjempenervøs nesten heile tida denne gongen - så nervøs at eg ikkje heilt har klart å gleda meg over graviditeten.

 

Til no! Legen som utførte undersøkinga (innvendig ul) sa at fosteret verken hadde Downs, ryggmargsbrokk eller magebrokk. "Alt ser perfekt ut, nå må du slappe av og glede deg", sa ho. "Dette går bra".

 

PERFEKT, hurra!

 

Ville bare dela den gode nyheten, ikkje minst med dei som har mista tidlegare. Ein spontanabort betyr ikkje at det treng gå gale også neste gong!

 

Gledesklem, Lin

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Så kjekt for deg at du endelig klarer å slappe av og, og håper du nå klarer å nyte graviditeten fremover. er selv 10+1 idag,og har opplevd det samme som deg. Skal på ul neste fredag og gleder meg masse til det!!

 

Kos deg med spiren:-)

Skrevet

Takk, Canutte!

Er heilt gira framleis - gled deg til fredag!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...