Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 Han virker helt forstyrra...går bare rundt å syter og voffer. Han har vært sånn siden forrige fredag. Dillter etter meg hvor enn jeg går.Får ikke gå på do i fred. Natt til mandag ble jeg sendt på sykehuset med prematurerier..kom hjem i går.Tror dere at han kan legge merke til at det er noe på gang?
mamiladi Skrevet 29. februar 2008 #2 Skrevet 29. februar 2008 Tror nok at han skjønner at det noe på gang hos sin kjære matmor :-) (du er jo også alfahunnen i hans liv) og vil passe litt ekstra på deg! Det har vært flere her inne som har beskrevet noe av det samme. Kjempesøtt da :-) Håper det går bra med deg!!!
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #3 Skrevet 29. februar 2008 Det skal du ikke se bort i fra - hunder legger merke til mye, og han merker kanskje at noe er på gang med deg og at du trenger å bli "passet på", uten at han helt skjønner hvorfor. Kan jo være løpetid hos noen i nærheten eller nor sånt også, men det antar jeg du vet hvordan han reagerer på
hormonia&alienimagen <3 Skrevet 29. februar 2008 #4 Skrevet 29. februar 2008 Det er spesielt med hunder og katter altså,de merker så mye mer en de vi mennesker gjør... Du skal nok ikke se bort ifra at noe skjer snart når hunden holder på sånn...
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #5 Skrevet 29. februar 2008 Går fint med meg.Må bare knipe igjen litt til jeg,men blir litt bekymret når det virker som hunden har en skrue løs:-)
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #6 Skrevet 29. februar 2008 Ja da vil han ut hele tiden,men han er ikke sånn nå. Nå må jeg tvinge han til å gå ut på do. hi
Gemini77 Skrevet 29. februar 2008 #7 Skrevet 29. februar 2008 Han merker nok en annen sinnsstemning hos deg. Utrolig hva de dyrene snapper opp! :-) Når jeg er lei meg og ligger på sofaen og syns litt på synd på meg selv så kommer alltid hunden vår bort til meg og setter seg ned ved siden av meg og legger hodet i fanget mitt akkurat som å trøste meg.. De er skjønne disse dyrene.. :-)
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #8 Skrevet 29. februar 2008 Ja noe er det som plager han i allefall..:-)
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #9 Skrevet 29. februar 2008 Har hørt at det er mange som opplever at dyrene oppfører seg rart når matmor er gravid.
Bobine Skrevet 29. februar 2008 #10 Skrevet 29. februar 2008 Hehe, lurer på hvordan hunden vår skal bli da, for han har vært diltepetter så lenge vi har hatt han, jeg har alltid do-vakt jeg :-P
Sunshine med småtroll:) Skrevet 29. februar 2008 #11 Skrevet 29. februar 2008 Han merker sikkert at det er noe på gang=) Dyr merker sånt. Har hund vi å, men hun er så opptatt med seg selv at hun merker nok ingenting..hehehe
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #12 Skrevet 29. februar 2008 vår hund e sånn og. slutta å ete, berre syting og klaging, dilta veldi. På toppen av det heile ha ho fått innbilt svangerskap...offf, stakkar. måtte ta fra ho favorittleiken i dag, då det vart litt for mykje kosing med den. Ingen tvil om at ho merka at noke skjer iallefall.
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #13 Skrevet 29. februar 2008 jeg har to katter jeg som hele tiden står i "do kø" etter meg..så fort jeg er på vei inn kommer (spesiellt den ene) løpende og skal være med inn.merkelig!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå