Smil <3 Skrevet 28. februar 2008 #1 Skrevet 28. februar 2008 hva føler dere om det? jeg har barn med en tidligere mann, har nå møtt en ny og har lyst på barn igjen.....men føler meg veldig redd for at det forholdet og skal ryke.....kan jo aldri være helt sikker på det... vi har vært sammen i snart 2 år, så vil egentlig vente litt å se....men vil ikke bli for gammel heller ...... noen andre som tenker på dette?
lona Skrevet 28. februar 2008 #2 Skrevet 28. februar 2008 Hei, jeg har barn med en og prøver nå med en ny mann. Ser ikke på det som noe problem, er sååå lykkelig nå og tror det kommer til å holde. Garanti har man aldri uansett.. Man må gå videre og prøve på nytt vi alle fortjener det.. Har vært sammen med den ny mannen i snart 3 år, han er en utrolig god stepappa for sønnen min og vi gleder oss veldig til å få felles barn. Håper bare det skjer snart lei av å vente og vente. men lykke til når man er klar så bare vet man det, ikke analyser alt, lev livet..
Smil <3 Skrevet 28. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 28. februar 2008 Takk for svar:) Flere med erfaring her?
Lillemy29 Skrevet 28. februar 2008 #4 Skrevet 28. februar 2008 hei hei. Fint du spør. Jeg er selv igang med å prøve å få barn,med en annen enn pappa'n til mitt første barn. Vi har nå vært sammen i fire år, og jeg håper og tror at forholdet vårt skal gå fint. Vi haster oss iallefall ikke inn i noe. Vi har bodd sammen i littover to år,og fungerer iallefall bra sammen slik hverdagen har vært hittil. Mer kan man vel ikke få av garanti.. Men klart tanken har slått meg at det er jo ganske uheldig hvis man skulle fått barn nr to med mann nr to, og forholdet ryker... men klart at tanken har slått meg
kei80 Skrevet 28. februar 2008 #5 Skrevet 28. februar 2008 Man frykter alltid det verste når man har erfart tilligere..Jeg har også barn fra tilligere forhold og håper på en til med nye mannen min. Man må bare leve i nuet,klart man skal ikke skyve under en stol ting man frykter,men de skal ikke ta overhånd heller.Det som skjer skjer! Man kan ikke la frykten ta overhånd for da taper man så mye selv! Prøv å tenke og fokusere på det posetive det hjalp meg i den perioden jeg var veldig redd med mange tanker om dette. Ønsker dere masse lykke til og håper du kommer til en punkt der du vil føle det andreledes og gi slipp på frykten! Tanker og klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå