Gå til innhold

J A til skattelette for de som deler på permisjonen!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

ENDELIG et politisk parti med et fornuftig forslag!!!!! Vi skal dele, fordi vi selv vil. Hadde det vært tvang, ville det ikke vært like kjekt nei!! Mannen min hadde hele permisjonen med nr.1 , mens jeg hadde hele med nr.2. Denne gangen tar vi halve hver..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

JAA helt enig!! men ikke tvang.. syns folk må få velge.

 

vi deler også permisjonen :) egentlig fordi vi ikke har råd til annet, nesten ikke råd til at jeg tar noe permisjon siden det er så dårlig grunnlag :P studenter vett.. men vi har planlagt og regnet på ting, så halve på hver er eneste løsning. dessuten har jo pappan KJEMPELYST til å være sammen babyen.. han gleder seg som en liten unge hehehe.

 

hadde jo vært dritkjekt med skattelette i tillegg da:) men alle slike ting tar jo laaang tid å få på plass, så kan vel ikke regne med at vi merker så mye til dette nå med denne her.. nestemann kanskje!:)

Skrevet

Sier meg enig i den! Mye bedre for alle å få belønning for å dele istedet for tvang! Håper forslaget går igjennom!

Skrevet

Får pappan skattelette mens mor har perm, om man ikke er gift?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...