Gå til innhold

Kjøkken....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Benkeplata er kirsebær,innredningen er kaffe latte farget,vegger rundt er solid fra jotun 6005-y50r (en grå/brun farge,mørk)

Hvilken farge og hvilket materiale skal jeg bruke på veggen mellom benken og skapene?

Tenkte litt på stålplate......

Kom med idèer jenter... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stålplate blir veldig fort stygg da, ALT av fett og merker setter seg. Jeg har en type stålplate nå, men kommer ikke til å ha den videre nå da jeg bygger ut/om kjøkkenet. De har jo glassplater du kan ha bak også, i hvitt glass og sort glass. Enten firkantete eller i en bue, de er stilige;)

Skrevet

glassplater er stilig. Jeg har mosaikkfliser,- angreangre:( det blir ikke det på vårt neste kjøkken for å si det sånn.

Skrevet

Glass er fint,men vi har ingen glass mester her hvor jeg bor.. :(

 

Får dere kjøpt sånt glass hos kjøkkenprodusenter,dere som bor på større plasser?

 

Dette er et utstilligskjøkken jeg fikser på jobb,så det blir ikke noe søl og grising på det kjøkkenet..kun visuelt.. :)

 

Andre idèer?

Skrevet

ÅÅÅ, det er ikke det nei, hihi. Vi selger ihvertfall sånne glassplater. Vet Nibu har mye rart, samt Røros metall har også en del (i feks stål)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...