Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #1 Skrevet 27. februar 2008 FÅTT TIME PÅ ULTRALYDKLINIKKEN I BÆRUM OG ER SPENT PÅ OM DET ER ER BRA STED???? OG OM DET ER VERDT PENGENE???? FÅR MAN MED VIDEO??BILDER??+
Gjest Skrevet 27. februar 2008 #2 Skrevet 27. februar 2008 Bare gå på siden dems å les;) Søk det opp på google;) Jeg leste der og fikk inntrykk at de helt sikkert var flinke, men du kunne ikke det ene og det andre osv... Men mange skryter av dem... ville bare si det!!! Jeg har selv bestilt på majorstua klinikken, lenge til, men der får man se på stor skjerm har jeg hørt, koster 900 kr og man får cd og en haug med bilder;)
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2008 #3 Skrevet 28. februar 2008 De er kjempe flinke der. Får med både filmer og bilder. Tror jeg fikk 8 filmer og nesten 50 bilder. Tok seg god god tid:). Absolutt verd alle penga:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå