LapScouse Skrevet 27. februar 2008 #1 Skrevet 27. februar 2008 OH MY GOD. Mist planlagt i verden. Er sikkert bare 2-4 uker på vei. Vi hadde tenkt å vente 5-10 år til neste mann... bestilte spiral i dag. Litt for sent. Sambo vil jeg skal ta abort, jeg kommer aldri til å gjøre det. Vi har verdens mest perfekte sønn, og den på vei kan være minst lie fantastisk- jeg ser på det som et fullverdig, talentfullt lite vesen allerede. Er litt slitsomt når vi har så delte meninger. Jesæss, jeg er gravid.
To gutter + spire Skrevet 27. februar 2008 #3 Skrevet 27. februar 2008 Gratulerer ! )) Lykke til med sv.sk .
Happiness fødte 16.9 :) Skrevet 27. februar 2008 #4 Skrevet 27. februar 2008 Gratulerer Mannen min var heller ikke klar da jeg ble gravid med nr 2, men nå var det han som ønska seg nr 3 Det er sånn jeg ser det ditt valg, det er din kropp. Lykke til videre!
lin76 Skrevet 27. februar 2008 #5 Skrevet 27. februar 2008 Gratulera så masse! Tippar typen byttar meining når han bare får tenkt seg litt om - det er jo eit sjokk for dykk begge. Dette blir bra!
Undrende85 Skrevet 27. februar 2008 #6 Skrevet 27. februar 2008 GRATULERER Jeg tror bare mannfolk slenger ut av seg "abort" når de egentlig mener "oj dette var overraskende, og dette trenger jeg nok litt tid på å venne meg til". Er nok ikke alle som fullt ut innser vidden av en abort, og bare tenker at det er en enkel måte å stoppe ens egne tanker på. Tror og håper det ikke ligger noen dype og bastante tanker bak utsagnet hans, for etterhvert kommer han nok til å glede seg mer. Han trenger nok bare å få tenkt sine mannetanker helt ferdig Lykke til fremover, gratulerer med nr 2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå