Gjest Skrevet 27. februar 2008 #1 Skrevet 27. februar 2008 Lurer virkelig på hvilke skjellett dere har i skapet........................?? He he he er det virkelig mulig sier jeg...............trodde jeg var heks jeg.....men faen jeg er da ingenting i forhold til en del av dere jævla skravle opphengerene her inne som ikke tolererer noe annet her i livet enn blomstereng,reflex,reima og en forbanna bilstol er feil vei!!!!!!!!!!
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #2 Skrevet 27. februar 2008 eheeee... løper med halen mellom bena tilbake til kranglesiden:-)
Gjest Skrevet 27. februar 2008 #3 Skrevet 27. februar 2008 He he yppert................!!!!!!!!! Ops er det skravle vi er på......................nei da, jeg er klar over det for kun her det er slike selvopptatte hønsegjeng som er sykelig opptatt av hva andre gjør,bor, har og hvem som absolutt burde miste barna sine til de frelste armene til BV.............! Fuck off, fei for egen dør først sier jeg!
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #4 Skrevet 27. februar 2008 hehe... det er bare å vente til skravlejuntaen våkner etter middagsluren sin det:-)
Gjest Skrevet 27. februar 2008 #5 Skrevet 27. februar 2008 Ja for all del.....har vel avtalt middagstid alle sammen......!=)
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #6 Skrevet 27. februar 2008 ser ikke helt bort i fra det nei:-)
grå :) Skrevet 27. februar 2008 #7 Skrevet 27. februar 2008 hmmm tror ikke jeg er av de verste når det gjelder dibsyndromet, men ja jeg har mine skjeletter i skapet. men ikke at du får vite hva de er dib er dib. er ikke uten grunn at det er så lite folk her inne i motsetning av hva det var tidligere. er flere av oss som heller henger mer på andre forum.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå